Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

2006 Yılında 2 kişi ile başladığımız iş hayatımıza bünyemizde ve dış destek kaynaklarımızla 17 kişilik bir ekiple 400’ün üzerinde firmaya hizmet vermekteyiz. Perga Yazılım gerek teknoloji gerekse hizmetleriyle başarısını her yıl yukarılara taşımaktadır. Teknolojinin sunduğu olanakları müşterilerinin iş verimlerini artırmalarına hizmet edecek biçimde yorumlayan Perga Yazılım, her sektör ve ölçekten şirkete çözüm sunuyor. Şirketleri içinde bulunduğumuz bilgi çağının uluslararası standartlardaki gerekliliklerine hazırlayan Perga çözümleri; üretimden finansa, satıştan dağıtıma tüm iş süreçlerinin entegre, hızlı, hatasız, esnek, zaman ve mekandan bağımsız biçimde yönetilebilmesini mümkün kılarken, geleceğe yönelik öngörü yapabilmeyi ve hedef belirlemeyi destekliyor. Verinin bilgiye, bilginin stratejiye, stratejinin başarıya dönüşmesini destekleyen Perga Yazılım çözümleri, tüm bu aşamalarda şirketlerin ihtiyaç duyduğu ileri teknolojiye dayalı altyapıyı sağlıyor.
Perga Yazılım;

Netsim ERP ürünleri ile birlikte Mağazacılık, Dağıtım, Servis, Mobil çözümleriyle birlikte, Üretimden depoya tüm takip ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek diğer ürün grupları ile birlikte, küçükten büyüğe vizyon sahibi şirketlere çözüm üretmektedir. Ayrıca sınırlı bütçelerle yola çıkan ancak, elindeki kaynakları en iyi şekilde değerlendirmek isteyen ve rekabette geri kalmamak için çalışan, verimlilik çizgisini en üst seviyeye çıkarmak isteyen tüm işletmelere özel uygulamalar geliştiriyoruz.

Netsim ürün grupları müşterilerimizin isteklerini yerine getirmemize yardımcı olurken, geliştirdiğimiz ürünler ile paketlerin istenilen yönlerini tamamlayarak maksimum müşterimemnuniyeti sağlıyoruz. Perga Yazılım sağladığı çözümler ve satış sonrası hizmetleri ile uzun süreli, sağlıklı bir birliktelik kurmaya çalışır. İşletmelerini yaşatmak ve geleceğe taşımak isteyen şirketler istedikleri hedeflere ulaşmak için orta ve uzun vadeli projelerini hayata geçirirler. İşte bu süreçteki en önemli unsur, bir şirketin sahip olduğu insan sermayesinin bu vizyon doğrultusundaki hedefe ulaşmada gösterdiği inanç, kararlılık, sabır ve azimdir. Bu açıdan baktığımızda, bir şirketin uzun ömürlü olması için geleceğe yapılan ERP çözümlerini içeren bir teknoloji yatırımının, adaptasyon ve uygulama süresinin ne kadar kısa olduğunu hemen anlayabiliriz. Üstelik bu bir yazılım satmaya dayalı bir kerelik ilişki değildir, aksine işletme ile Perga Yazılım arasındaki anlaşma, sağlıklı ve uzun sürelidir.

Bir projenin kurulum aşamasında bütçe, zaman ve insan kaynakları çok önemlidir. Projenin en kısa sürede ve en az maliyetle kurulması ve analizleriyle iş süreçlerinin tanımlanması kaçınılmaz bir gerekliliktir. Bunun için öncelikle projeye inanmış, kararlı ve istekli yönetim ve uzman grubu oluşturmak sistemin çalışmasını ve vaktinde tamamlanmasını sağlamak açısından oldukça önemlidir.

Başarılı bir kurulum için en önemli avantaj önceden gerçekleştirilmiş projelerden elde edilen bilgi birikimi ve bu birikime sahip Perga Yazılım yönetim danışmanları ile çalışmaktır. Netsim Yazılım paketleriyle birçok proje gerçekleştirmiş Perga Yazılım ekibiyle, bir başarı öyküsü de siz yazacak ve bundan sonsuz keyif alacaksınız.

Perga Yazılım | Netsim