E-Mutabakat | E Mutabakat – Perga Yazılım

Anasayfa / E-Mutabakat | E Mutabakat – Perga Yazılım

Perga e-Mutabakat Yönetim Sistemi

Zamandan tasarruf ederek kolaylığın tadını çıkarın.

BA, BS, ya da Cari Bakiye mutabakatları için Netsim sistemi üzerinden herhangi bir özelleştirme yapmadan direkt olarak e-mutabakat uygulaması içinde çalşır.
BA, BS, ya da Cari Bakiye mutabakatları ekrandan kontrol edin, isterseniz seçtiğiniz kayıtların, isterseniz listenizdeki tüm kayıtların firmalara email ile gönderimini tek bir tuşla yapın.
Gönderdiğiniz mutabakatlara gelen raporla, ister kayıtların detayına girerek izleyin. Belirli bir süre cevap vermeyen firmalara sistemin otomatik olarak tekrar gönderi yaparak cevaplanma yüzdenizin artmasını sağlayın.

 

e-MUTABAKAT’IN AVANTAJLARI

HIZ

Telefon, posta trafiğine son verip, süreçlerinizi web üzerinden hızlandırabilirsiniz.

 

TASARRUF

Netsim e-Mutabakat ile mutabakat süreçlerinizi uygulama üzerinden yöneterek zamandan ve telefon, faks gibi giderlerden tasarruf elde edebilirsiniz.

 

KOLAY KONTROL

Mutabakatlarla ilgili uyuşmazlıkları sistem üzerinden çözebilir; tamamlanan ve onaylanan mutabakatları uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Zaman, kayıt, iş gücü, arşivleme ve kargo maliyetlerinizden tasarruf ederek verimliliğinizi artırır.
Elektronik ortamda hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde çalışarak oluşabilecek hataları ortadan kaldırır.
Mutabakat maili ve kullanıcı sınırlaması olmadan kullanılabilir.

 

e-Mutabakat Nedir?
e-Mutabakat, Form BA/BS ve Cari Hesap Mutabakatları, ayrıca Ekstre Karşılaştırma işlemlerini faks ve telefon kullanmadan tüm carileriniz için toplu olarak yapabileceğiniz bir sistemdir.

e- Mutabakat Ne Yapar?
e-Mutabakat; BA ve BS mutabakatlarını internet üzerinden yapan, mutabakat işlemlerinin daha hızlı, etkin ve ucuz yapılmasını sağlayan, izlenebilirlik sağlamak üzere tasarlanmış yenilikçi bir internet çözümüdür.

Perga Yazılım Uzman Mutabakatı ile tek adımda internet üzerinden, hızlı, verimli, etkin ve tasarruflu, binlerce BA/BS ve Cari Mutabakatı posta ile tek adımda müşteri/tedarikçilerinize ulaştırın!
Müşteri/Tedarikçilerinizden yapılan geri dönüş sonuçlarını online izleyin!
BA/BS ve Cari Mutabakatlarınızı, her ay sonu firmaları tek tek aramak zorunda kalmadan, faturaların arasında kaybolmadan, hızlı ve etkin bir şekilde internet üzerinden gerçekleştirebileceksiniz!

BA/BS ve Cari Mutabakatlarınızı için ayırdığımız zaman ve iş gücü kaybını ortadan kaldıracaktır!

Mutabakatlarınızı, her zaman ve her yerden anlık takip edebileceksiniz!

E-Mutabakat | E-Mutabakat Kayseri | E Mutabakat