Çelik Kapı Üretim Yön.Sis.

Anasayfa / Çelik Kapı Üretim Yön.Sis.
Çelik Kapı Yönetim Sistemi (Çelik Kapı Yönetim Programı)

Çelik Kapı Sipariş Takip

Çelik kapıcılar için özel olarak uyarlanmış yazılımımız ile, statik renk, ebat, kulp, kaplama ve aksesuar seçeneği ile çok alternatifli yapısını kullanarak teklif ve siparişlerinizi birkaç tuşla yönetebilirsiniz. Çelik Kapı Yazılımı

Siparişteki her bir değişkene bağlı olarak ürünün fiyatı, üretim süreci, teslim süresi belirlenir. Siparişi girilen ürünlerin üretime kadar geçen takibi yapılır ve bu sayede hata payı sıfırlanabilir.

Teklif ve siparişlerinizi TL, USD ve EURO cinsinden sınırsız para birimine göre hazırlayabilir ve bütün bayilerinizden gelen siparişlerin döküm halinde çıktısını alabilirsiniz.

Çelik Kapı Barkod desteği

Çelik Kapı Otomasyon sürecinin en önemli aşamalarından biri Barkod Otomasyonudur.

Çelik Kapı otomasyon takip sistemine, ne kadar çok ve karmaşık ürünleriniz olursa olsun ürününüze ait Ahşap ve Aksesuar gibi seçenekleri uygun bir yapıda takip kolaylığı sunmak amacıyla hazırlanmıştır.

Ürünlerin deponuzdaki maliyetlerini alabileceğiniz seçenekte bulunmaktadır.

Çelik Kapı Fason Takip

Fason üretim süreci Perga Çelik Kapı ERP üzerinde fason iş emirleri ile yönetilmektedir.

Fason işlem için gönderilecek Kasa ve Kanat malzemelerin takibi, fason tedarikçiye malzeme transferi, sevk irsaliyesinin hazırlanması, fason tedarikçiden gelen işlenmiş malzemenin kabulü gibi işlemler Perga Çelik Kapı ERP üzerinde yapılabilmektedir. Hangi fason tedarikçide hangi malzemelerden hangi miktarlarda bulunduğuna dair raporlar alınabilir.

Muhasebe Desteği

Perga ERP Muhasebe Programı, firmaların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sade ve kullanışlı bir ara yüz ile aynı şekilde sınırsız raporlama alanlarını da içerisinde barındıran kolay ve kullanışlı bir paket programıdır.

Stok takip, cari takip, alış – satış faturası kesme, çek – senet takibi, kasa – banka takib,i E-Fatura gibi bir çok özelliklere sahiptir. Gelir – gider raporu, kar – zarar raporu, alış – satış raporu ve stok durum raporu, müşteri hesap ekstresi, borç alacak durum raporu ve günü geçen alacaklarınızı takip edebileceğiniz kullanışlı raporlamalar da içermektedir.

Depo Takibi

Perga Çelik Kapı ERP, stoklarınız ile ilgili tüm hareketleri takip edebileceğiniz gelişmiş özellikleri bulunan başarılı bir yazılımdır.

Perga Çelik Kapı ERP, Stok giriş – çıkış ve Üretim giriş – çıkış işlemlerini takip etmektir. Bununla birlikte stok miktarlarının ve maliyetlerinin kayıtlarını tutar ve hareketlerinin kolayca takibini yapabilirsiniz.

Stok işlemlerinizi Excel üzerinden tutmanın oldukça zor ve zaman kaybı olduğu bir gerçek. Perga Çelik Kapı ERP kullanarak hem işlerinizi kolaylaştırmış hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Ayrıca herhangi bir ürününüzün hangi depoda kaç adet kaldığını ve asgari seviyesi program sayesinde rahatlıkla görebilirsiniz.

Maliyet Hesaplama

Perga Çelik Kapı ERP Parametrik yapısı sayesinde farklı maliyet ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Çelik Kapı ERP maliyette ham madde, saç, işçilik ve genel giderler hesaplamalarında esnek çözüm sunar.

Perga Çelik Kapı ERP maliyetleri farklı döviz kuru ve fiyat tiplerine göre hesaplanabilir. Dönemsel kurlar veya günlük kurlara göre maliyet hesaplamaları yapılabilir.

Planlanan maliyetler ile gerçekleşen maliyetler karşılaştırılarak gerekli önlemler alınabilir.

ERP Üretim Takip (Pres,Kasa,Kanat…Sevkiyat)

Üretim planlama, iş emri hazırlama gibi günlük işlemlerin kolaylıkla halledilmesi.

Üretimin sistem kapsamında otomatik olarak izlenmesi, sipariş durumlarının her an canlı olarak kontrol edilebilmesi ve aksamalar oluşmadan önlem alınabilmesi.

İşletmede kullanılan bilgisayarlarla da bölüm (Pres, Kesim, Kasa, Kanat, Menteşe, Boya, Montaj, Paket, Yükleme ) bazında üretim planının makinelerden ya da istediğiniz bölümden gelen gerçek zamanlı üretim bilgileri kullanılarak otomatik ve gerçek zamanlı olarak yapılabilmesi.

Sınırsız Rapor Desteği

Üretilen ürün ile ilgili invoce, ham madde kullanım, masraf ve diğer üretime giriş ve çıkış fişleri otomatik olarak oluşturulur. Üretimin ilk aşamasından son aşamasına kadar tüm aşamaların geniş raporlama desteği ile isteğe bağlı tarih, kod, tür vb. her türlü kriterlere göre esnek bir yapıda kullanıcı isteklerine göre sınırsız rapor tanımlamaları sağlar.

Perga YazılımKayseri Çelik Kapı