Bims Sistem Takibi

Anasayfa / Bims Sistem Takibi

Bims Sevkiyat Takibi

 

Açık olan siparişlerin ya da kısmen tamamlanmış olan siparişlerin sevkiyatı bu ekran sayesinde rahatlıkla takip edilebilmektedir.

Bims Sevkiyat takip ekranında alanlar oluşturarak (fatura bekleyen, sevkiyat bekleyen) açılan siparişleri bu alanlara sürekleyerek bırakılabilmektedir. Siparişin üzerine tıkladığımızda kaç adet ürünün teslim edildiği ya da kaç adet sevk edilmeyen ürünün kaldığı takip edilebilmektedir. Yine bu ekranda siparişler belirli tarihe göre filtrelenmekte ya da numarasına veya firma isimlerine göre sıralanabilmektedir. Sevkiyatı tamamlanan siparişlere kodlar verilerek sevkiyat takip ekranından kaldırılabilmektedir. Bims Sevkiyat Takip Ekranı siparişlerin sevkiyatlarında gecikmelere son vermek ve sevkiyattaki işinizi kolaylaştırmak için tasarlandı.

Depo Takibi
Bims Sevkiyat Takibi programı depo modülü ile birden fazla depo tanımı yapılabilir. İrsaliye ve fatura bölümlerinden depo tanımı kullanarak stok giriş ve çıkışlarınız depo bazlı yapılabilir.
Sayım modülü ile depo bazlı sayım yapılır ve depo transfer fişleri ile depolar arasında ürün transferi yapabilirsiniz. Ürünlerinizin bakiyelerini depo bazlı takip edebilirsiniz.